Oświetlenie LED tablicy rejestracyjnej

Podświetlenie LED stało się doskonałą alternatywą dla tradycyjnych żarówek, także w motoryzacji. W przygotowanej ofercie dostosowanej do potrzeb naszych klientów i ich samochodów skupiliśmy się na artykułach dedykowanych tablicom rejestracyjnym. Oświetlenie LED tablicy rejestracyjnej wyposażone zostało w diody świecące znacznie dłużej i mocniej niż tradycyjne żarówki. Nie wymagają częstej wymiany, dlatego cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kierowców. Oferowane przez nas oświetlenie występuje w formie lampek dostępnych w podwójnych systemach. Wykonywane są w najwyższej jakości technologii modułu z matrycą LED, w wielu konfiguracjach dostosowanych do marek samochodów. Oświetlenie LED tablicy rejestracyjnej to kategoria stworzona specjalnie z myślą o potrzebach i upodobaniach kierowców m.in. Audi, BMW, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault, Honda, Mazda, Porsche, Seat czy Skoda.

Jest 65 produktów.

Pokazano 1-12 z 65 pozycji
Aktywne filtry

Oświetlenie LED tablicy rejestracyjnej dostosowane do modeli najpopularniejszych marek samochodowych

Prezentowana przez nas oferta lamp ledowych kierowana jest do właścicieli najpopularniejszych marek samochodowych. Dopasowane są do określonych modeli, co pozwala na łatwy i szybki montaż. Lampki tablicy rejestracyjnej LED do Porsche Cayenne to propozycja kompatybilna wyłącznie z autem produkowanym w latach 2002-2010. Wyposażona w 18 diod LED oraz moc 1,7 W zapewnia skuteczne podświetlenie. W kolekcji posiadamy także oświetlenie LED tablicy rejestracyjnej dopasowane do większej liczby modeli. Są do m.in. lampki do marki Volkswagen, które doskonale sprawdzą się zarówno w modelu Golfa, jak i Passata, Polo czy EOS. Mają odpowiedni wymiar, system oraz rodzaj diod dostosowany do wymagań konkretnego samochodu. Oświetlenie LED tablicy rejestracyjnej do marki Peugeot wyróżnia się z kolei nietypowym wymiarem i kształtem. Lampki są o wiele mniejsze, precyzyjnie dopasowane do takich modeli, jak 206, 207, 306, 406, 407 czy Partner. Udostępniając szeroki wybór produktów oświetleniowych do tablic rejestracyjnych, przy każdym modelu prezentujemy kompleksową listę aut, do których są one dopasowane. 

Najwyższa jakość wykonania gwarantująca długotrwałe i mocne światło

Oświetlenie LED coraz częściej wykorzystywane jest do podświetlenia tablic rejestracyjnych w celu zapewnienia zarówno wygody, jak i nowoczesnych walorów estetycznych. Diody pozwalają na uzyskanie zimnego, mocnego światła, które doskonale komponuje się z nowoczesnymi autami. Dodatkowo oświetlenie LED tablicy rejestracyjnej, dostępne w naszym sklepie internetowym, wykonywane jest w oparciu o solidne materiały oraz innowacyjne rozwiązania przekładające się długotrwałe działanie. Dzięki temu posłuży przez bardzo długi czas bez konieczności częstej wymiany. Oświetlenie LED tablicy rejestracyjnej to komfortowe rozwiązanie gwarantujące solidność i trwałość, a także efektowność.