TWOJE BEZPIECZEŃSTWO TO NASZ PRIORYTET!

Certyfikaty SSL to nowoczesne narzędzie gwarantujące ochronę komunikacji oraz stron internetowych które posiadają ten system. 

Każda strona sklepu megaLED.com.pl korzysta z szyfrowania SSL. Przesyłane przez Państwa dane są chronione przez 2048-bitowy klucz szyfrujący, który jest gwarantem bezpieczeństwa transakcji oraz przechowywanych danych. Z szyfrowania SSL korzystają takie instytucje jak banki, strony administracji publicznej, największe sklepy internetowe, serwery poczty elektronicznej. Ręczymy za bezpieczeństwo Państwa danych !

Jak sprawdzić czy strona jest bezpieczna ? Zwróć uwagę na ikonę zamkniętej kłódki zaraz przy adresie strony oraz na protokół HTTPS:

ssl.png


Raport bezpieczeństwa 

Niezależne testy przeprowadzone przez SSL-LABS na naszej stronie dowodzą że ochrona jaką posiadamy zasłużyła na najwyższą notę. Najwyższa ocena jaką otrzymał Nasz sklep to gwarancja bezpiecznych zakupów.

ssl-labs.png


systemy płatności

Nasz serwis korzysta z bezpiecznych, znanych i sprawdzonych systemów szybkich płatności elektronicznych. Współpracujemy z systemem szybkich płatności Paypal. Dzięki współpracy z systemem płatności elektronicznych HiPay zapłacisz bezpośrednio ze swojego banku lub przy użyciu karty płatniczej Visa lub Mastercard.