§ 4

Dostawa

1. Zamówione towary mogą być dostarczane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub zagranicę.

2. Koszt dostawy uzależniony jest od wybranego przez Kupującego sposobu dostawy oraz szczegółowo wskazany w informacji handlowej zamieszczonej przez Sprzedawcę.

3. Kupujący jest zwolniony z ponoszenia kosztów dostawy w przypadku gdy jednorazowa wartość zamówienia wynosi co najmniej 400 zł. 4. Sprzedawca wysyłki towaru realizuje w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku.

5. Szczegółowe informacje w zakresie procedury wysyłki towaru przez Sprzedawcę, w tym indywidualne numery do śledzenia przesyłek, przekazywane są wyłącznie na wyraźne żądanie Kupującego, skierowane do Sprzedawcy drogą elektroniczną lub telefoniczną.

6. W przypadku dostawy realizowanej za pośrednictwem firmy kurierskiej, Kupujący ma obowiązek ocenienia stanu towaru i jego zgodności z zamówieniem w momencie dostawy przez Kuriera i w jego obecności. W przypadku uszkodzenia towaru należy w obecności Kuriera sporządzić protokół reklamacyjny, zawierający opis uszkodzenia. Reklamowany towar należy zwrócić Kurierowi

7. W momencie przyjęcia towaru Kupujący zobowiązany jest potwierdzić jego odbiór. Od tej pory towar staje się własnością Kupującego. 

Firmy kurierskie

Błyskawiczną dostawę zamówionych przez Państwa produktów zapewni firma 

Płatności

Płatności na stronie https://megaled.com.pl obsługują